Grafické služby

Webhosting je umístění webových stránek

První dojem, který uděláte, má vliv na to, jak jste vnímáni. Proto je vizuální stránka vaší prezentace důležitá, ať už se jedná o loga, maskoty, nabídkové letáky, firemní tiskoviny, časopisy a noviny, kalendáře, obalový design, potisky CD a DVD nebo třeba blahopřání PF.

Naše grafické studio má s grafickými službami různého typu zkušenosti a pomůže vám najít nebo změnit grafické vyjádření vašich firemních hodnot, produktů a služeb k vaší spokojenosti.

 

 

Chci si nechat vytvořit grafický návrh

Sazba a zlom textu

Grafické návrhy a sazba tiskovin

Každá tiskovina prezentující vaši společnost by měla vypadat co nejlépe. Nevíte, jak toho dosáhnout? Nevadí! Můžete se s důvěrou obrátit na nás.

V dnešní době počítačové sazby vzniká řada tisků, které nerespektují základní typografická pravidla. Řada počítačových "sazečů" má o klasické typografii velmi nejasnou představu. Bohužel se tento přístup podílí na celkovém poklesu kvality tištěných materiálů.

Nevíte, o jaká pravidla se jedná? Nevadí, právě proto jsme tu! Ubezpečujeme vás, že naší snahou je ctít staletími prověřená klasická pravidla a vyvarovat se tak chybné sazby textu, která zbytečně degraduje vaše tiskoviny.


Potřebuji sazbu tiskoviny

 

Kreativní grafické návrhy

Postup vytvoření webu

Navrhneme grafický vzhled a poradíme se stylizací znění Vašich tištěných materiálů. Může se jednat o firemní nebo jiné prospekty, letáky, katalogy produktů, nebo návrh grafického ztvárnění potisku reklamních předmětů.

Také grafické pojetí a rozvržení obsahu chystaných inzerátů rozhoduje o jejich úspěšnosti. Pro slavnostní příležitosti Vám navrhneme přání, oznámení nebo PF.

Mějte na mysli, že každý tištěný či elektronický materiál, který Vaši firmu opouští (ať už se jedná o formulář, kalendář, leták, firemní igelitovou tašku, vizitku, firemní tričko nebo přání k novému roku) je vizitkou celé společnosti, a zákazníci Vás podle něj budou posuzovat.

Naší prioritou je kontrola a dodržování pravidel Vašeho grafického manuálu.

 

 

 

 

 


Kontaktujte nás s poptávkou

Nabídka grafických služeb

Postup vytvoření webu

 • Weby, e-shopy, internetové a „on screen” prezentace
  Prostudujeme prezentace konkurence v Čechách i v zahraničí, tak abychom pochopili, co je ve vašem oboru „TOP”. Vaše prezentace se bude řadit mezi ty NEJ. Katalogy, prospekty, brožury, letáky, plakáty Vytvoříme vám několik grafických návrhů, ze kterých si vyberete vzor, podle kterého vám graficky zpracujeme např. celý katalog.
 • Obálky a sazba knih, časopisů, magazínů, periodických a neperiodických tiskovin
  Každá kniha i časopis má svůj styl a svého „ducha”. Naše grafické zpracování toto zachytí a vloží jak do vzhledu obálky, tak i do vzhledu textu a bloku knihy, časopisu či magazínu.
 • Billboardy, citylighty, bannery
  Velké plochy mají svá specifika. Grafický návrh reklamního billboardu u dálnice musí upoutat a být jednoznačný a čitelný i při letmém zhlédnutí.
 • Zpracování inzerce
  Postaráme se, aby vaše reklama lidi upoutala. První pohled bude vybízet k detailnímu prostudování a i v grafických detailech si bude oko libovat.
 • Výroční zprávy, portfolia
  I mnoho informací může být podáno zajímavou a „čerstvou” formou. Grafické zpracování bude lidi pobízet k zhlédnutí dalších stran.
 • Nápojové a jídelní lístky
  Podtrhne styl vaší restaurace, či kavárny
 • Kalendáře, poznámkové bloky, pohledy
  Krásné fotky i zajímavé obrázky si zaslouží kreativní grafický přístup pro umístění do kalendáře či pohledu.
 • Vizitky, hlavičkové papíry, obálky, pořadače
  Malé, ale důležité. Nechte i vizitku či hlavičkový papír vaší firmy vypovědět něco více – co se dotkne emocí, to přetrvá.

Objednat hosting pro fotogalerii

Služby v oblasti grafiky, webdesignu, SEO optimalizace

Vzájemné propojení grafiky, zkušeností s tvorbou internetových stránek a optimalizací pro vyhledávače.

Vám poskytne dokonalý online marketingový nástroj

Nespokojte se pouze s tím, že Vaše stránky budou sloužit jen jako adresa na tištěné vizitce.

Webové stránky by neměly zaujmout návštěvníka jen svoji grafikou ale v neposlední řadě musí zaujmout vyhledávací roboty.

Chci vytvořit stránky

Grafika - Webdesign - Webhosting - SEO - Reklama

Design a přehlednost udává první výpovědní hodnotu o stavu společnosti, kterou prezentuje.
Kontaktovat nás s poptávkou