Co je optimalizace pro vyhledávače?

Vytvoření webových stránek

Zkratka SEO (Search Engine Optimalization) česky znamená optimalizace pro vyhledávače. Je to soubor postupů jak správně psát a propagovat webové stránky aby byly dobře "čitelné" pro vyhledávače.

Dobře optimalizované stránky v sobě skrývají obrovský marketingový potenciál a proto je vhodné postupovat již od začátku návrhu stránek s ohledem na na SEO optimalizaci. Bez optimalizace pro vyhledávače, je váš web neviditelný. Máme přímý vliv na tak zvané on-page faktory, které vás mohou dostat na přední místa vyhledávačů jako jsou Google, Seznam, nebo Jyxo.

Z průzkumů vyplývá, že přes 90% uživatelů si vybere stránku, kterou navštíví, právě z výsledků zobrazených na první stránce výpisu. 80% z nich zaměří svou pozornost na prvních 5 odkazů, 20% uživatelů si prohlédne všechny odkazy na první stránce.

 

 

 


Postup při optimalizaci

Potřebují vaše stránky SEO optimalizaci

Redesign www stránek

V případě, že již máte webové stránky hotové a nelze je najít při vyhledávání na Google či Seznamu, můžete se na nás přímo obrátit a nechat si vypracovat SEO analýzu. Po tomto kroku vám můžeme provést SEO optimalizaci webu. Tím se zvýší návštěvnost vašich webových stránek a současně s tím i obrat vaší firmy.

Správným cílem SEO by mělo být oslovení těch návštěvníků, ze kterých se mohou stát zákazníci. Vysoká návštěvnost tedy není hlavním cílem. Měli byste se snažit především o cílenou návštěvnost. Musíte nabídnout návštěvníkům pomocí optimalizace přesně ty informace, které hledají.

 

 

 

 

 Potřebuji optimalizovat stránky

SEO optimalizace nebo placené odkazy?

Postup vytvoření webu

Stránky, se zaplacenou takzvanou zvýrazněnou pozici se zobrazí ve výsledcích vyhledávání nahoře a zvýrazněné. Ovšem pouze po období, po které mají reklamní kampaň zaplacenou. Dalším negativem je to, že většina uživatelů se kliknutí na tyto odkazy vyhýbá a svoji pozornost věnuje následujícím výsledkům hledání.

A tam se právě objevují kvalitně optimalizované webové stránky. Kvalitní SEO optimalizace většinou majiteli webu poslouží po období jednoho roku. Po této době je třeba překontrolovat a upravit web, protože vyhledávací roboti během této doby změní a upraví své vyhledávací algoritmy.

K tomu, co je pro Vás, jako majitele stránek finančně výhodnější stačí jednoduché kupecké počty a spočítat si náklady na SEO optimalizaci webových stránek a oproti tomu na placenou reklamní kampaň. Dalším faktorem pro Vaše rozhodnutí je to, že pokud jste díky SEO optimalizaci stránek na čelním místě při vyhledávání na Google, či Seznamu, těžko se i po výše zmiňovaném roce propadnete na 101 stránku.

Další výhodou, kterou optimalizované stránky mají, je jejich větší důvěryhodnost. Placeným odkazům uživatelé vyhledávačů tolik nevěří.

Potřebuji SEO optimalizaci

Služby v oblasti grafiky, webdesignu, SEO optimalizace

Vzájemné propojení grafiky, zkušeností s tvorbou internetových stránek a optimalizací pro vyhledávače.

Vám poskytne dokonalý online marketingový nástroj

Nespokojte se pouze s tím, že Vaše stránky budou sloužit jen jako adresa na tištěné vizitce.

Webové stránky by neměly zaujmout návštěvníka jen svoji grafikou ale v neposlední řadě musí zaujmout vyhledávací roboty.

Chci vytvořit stránky

Grafika - Webdesign - Webhosting - SEO - Reklama

Design a přehlednost udává první výpovědní hodnotu o stavu společnosti, kterou prezentuje.
Kontaktovat nás s poptávkou