Vytvoření stránek

Vytvoření webových stránek

Vytvoříme zajímavý a kvalitní grafický návrh internetových stránek, který dokáže zaujmout. Pro ty, kteří si chtějí udržovat stránky neustále aktuální, je vhodnější redakční systém (CMS), což je webová aplikace, pomocí které si aktualizujete sami obsah stránek pomocí webového prohlížeče.

Námi dodávané redakční systémy jsou intuitivní a dokážete je ovládat během chvíle.
E-shopy a redakční systémy (CMS) dodáváme včetně grafického manuálu, který Vás přehledně provede administrací elektronického obchodu nebo redakčního systému.

Zamyslete se také nad tím, jestli jsou pro vás vhodnější klasické internetové stránky, nebo zda byste chtěli mít svůj internetový obchod.

Vyberte si firmu, která dokáže dodržovat webové standardy, zná nejnovější trendy a dokáže vám webové stránky zhotovit spolehlivě a tak, jak je skutečně potřebuje mít.

Budete-li mít své internetové stránky, zaměřte se také na jejich propagaci. Zajistíme kvalitní SEO optimalizaci pro web tak, aby byl atraktivní pro vyhledávače a umisťoval se na předních pozicích.

 


 

Potřebuji webové stránky

Redesign webových stránek

Redesign www stránek

Pokud máte zastaralé webové stránky a nejste s nimi spokojeni, pak Vám nabízíme redesign webových stránek. Redesign webových stránek lze doporučit i v případě, když jsou stávající stránky dlouhodobě v nezměněné podobě. Umožní to zviditelnění Vaší prezentace. Spojením rozboru stávajících stránek a Vašich nových požadavků a přání se dohodneme na vhodném řešení. Provádíme jednak vlastní redesign webových stránek, dále pak jejich globální přepracování, úpravy v jednotlivostech, rozšíření obsahu.

Grafická podoba webu je něco jako oblečení. Když jdete na pláž, vezmete si plavky, když na večírek tak večerní šaty, i web je určen pro nějakou příležitost. A stejně jako nemáte jedny šaty celý život, tak i váš web potřebuje občas změnu aby nezačal své návštěvníky nudit. Jak už název napovídá není ale všechno jenom o vizáži. Je jedno jaké provozujete stránky, každé stránky mají své návštěvníky a ti se na ně pravidelně vracejí. Většinou aby se podívali, zda je na nich něco nového.

S rostoucí oblibou a zvyšováním návštěvnosti stránek se dost často setkáte s požadavky návštěvníků na vylepšení té či oné funkce stránek. Pokud se o stránky staráte aktivně nastřádá se vám za krátkou dobu několik takových "vylepšení", která by stálo za to provést. A na řadu přichází celkový redesign webu.

 

 

Potřebuji redesign webu

Vytvoření webu - postup

Postup vytvoření webu

Začínáme pohovorem se zákazníkem, zjištěním jeho potřeb a rozsahu budovaného webu, během pohovoru vytváříme návrh mapy webu. Při tom si vytváříme představu o nejvhodnějších nástrojích pro budované webové stránky (css, html, flash) a určení vhodných klíčových slov pro webové vyhledávače.

Dalším krokem je konkretizace představ zákazníka o designu webu, jednotlivých stránek a grafických prvků. Dále je zapotřebí buď zajistit od zákazníka vhodné podklady pro vytvoření stránek jako jsou texty pro web, ilustrační obrázky k jednotlivým sekcím stránek, popřípadě podklady pro e-shop a podobně.

Po tomto následuje vypracování grafického návrhu stránek, jeho korektura se zákazníkem a následná finalizace grafického designu webu. Následuje úprava vkládných fotografií, optimalizace fotografií pro web, výroba celého webu a korekce dle připomínek zákazníka.

Během celého procesu je již možné zaregistrovat vybranou doménu pro budoucí web a případně již umístit na webhostingový server informační stránku, kde se již budou vyskytovat klíčová slova pro vytvářené webové stránky. Urychlí se tím indexace webu od vyhledávacích robotů a jeho nalezení při vyhledávání pod vybranými klíčovými slovy.

Po dokončení stránek provedeme korekturu stránek se zákazníkem a umístíme web na webhostingový server

Potřebuji SEO optimalizaci

Tvorba webových stránek, grafiky a SEO optimalizace

Vzájemné propojení grafiky, zkušeností s tvorbou internetových stránek a optimalizací pro vyhledávače.

Vám poskytne dokonalý online marketingový nástroj

Nespokojte se pouze s tím, že Vaše stránky budou sloužit jen jako adresa na tištěné vizitce.

Webové stránky by neměly zaujmout návštěvníka jen svoji grafikou ale v neposlední řadě musí zaujmout vyhledávací roboty.

Chci vytvořit stránky

Grafika - Webdesign - Webhosting - SEO - Reklama

Design a přehlednost udává první výpovědní hodnotu o stavu společnosti, kterou prezentuje.