Důvody k redesignu webu

Redesign webových stránek

Redesign je soubor procesů, při kterých dochází k rekonstrukci vašich stávajících webových stránek, ať již pouze grafiky, překódování stránek či ke kompletní přestavbě webu.

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti návrhu a přepracování stávajícího vzhledu Vašich WWW stránek, ať již máte zájem pouze o novou image nebo o změnu celkové koncepce svých stránek, včetně změn obsahových.

Redesign se neobejde bez úprav zdrojového kódu, součástí redesignu je tedy i kompletní překódování všech stránek do vhodné podoby, která bude dodržovat nejpřísnější webové standardy, bude se rychle načítat, jednoduše tisknout a plnit další požadavky přístupnosti.

 

 
 

Potřebuji redesign stránek

Důvody k redesignu

Redesign www stránek

Rozhodnutí k přestavbě webových stránek učiní klient na základě celé řady důvodů:

  • Webové stránky jsou již zastaralé, zaostávají za současným technickým vývojem
  • Stránky neplní již své funkce, mají špatnou navigaci a nejsou konkurenceschopné
  • Jste nespokojeni s grafickou podobou webu, design je pro návštěvníky málo atraktivní
  • Webové stránky nemůžete editovat (přidávat nový obsah, či nové podstránky) či administrace webových stránek již neodpovídá vašim současným potřebám
  • Postupem času klesá návštěvnost webových stránek
  • Webové stránky se nezobrazují na předních pozicích ve vyhledávačích, nepřináší požadované obchodní výsledky – pravděpodobně nedostatečná či chybně provedená SEO (optimalizace pro vyhledávače)
  • Vlastníte internetový obchod, který byste si přáli rozšířit o další moduly, ale váš stávající systém vám neumožňuje změny či možnost přidání dalších funkcionalit

 

Potřebuji redesign webu

 

5. možností redesignu

Grafický redesign

5. možností redesignu

Vytváříme pouze novou grafickou podobu webu. Technické řešení zůstává zachováno původní. Ke grafickému redesignu klient přistoupí, pokud jsou jeho webové stránky již graficky zastaralé, nejsou pro klienty atraktivní a klient již není spokojen se současnou grafickou podobou webu.

V obchodním světě platí, že vaše konkurence nikdy nespí a že grafická prezentace dotváří image vaší společnosti a je to první, co návštěvník vašich webových stránek vnímá a na základě čeho vás srovnává s konkurencí. Vzhled webových stránek je jedním z rozhodujících faktorů, podle kterých se zákazník rozhoduje se o koupi výrobku či služby.Potřebuji grafický redesign

5. možností redesignu

Úprava html kódu

Úprava html kódu

Pokud jste plně spokojeni s grafickou podobou webových stránek, ale web přesto nepřináší obchodní výsledky a nedosahuje očekávané návštěvnosti a zákazníci na webových stránkách tráví velmi málo času, je vhodné přikročit k analýze validity kódu stránek a analýze SEO.

Pokud se rozhodnete pro překódování vašich www stránek, měníme technickou stránku webu, jeho strukturu a cílem je vylepšit jeho funkčnost a použitelnost. Prostřednictvím správné sémantiky (správné psaní html znaků) docílíme validity webu. To je jedním ze základních faktorů pro SEO – optimalizaci pro vyhledávače. Web získává lepší pozice ve vyhledávačích a vy tak docílíte jeho vyšší návštěvnosti a lepších obchodních výsledků.

Potřebuji SEO optimalizaci

5. možností redesignu

Nový redakční systém

Nový redakční systém

Klienti se na nás také často obracejí s žádostí o dodání nového redakčního systému. Jsou sice spokojeni s grafickou podobou své prezentace, ale nemohou editovat (upravovat) obsah svých webových stránek. V dnešním vysoce konkurenčním prostředí je nutné udržet neustálý kontakt se svými zákazníky (např. prostřednictvím aktualit, článků či diskuzí), zároveň je dobré web neustále upravovat o nový obsah, nové služby či výrobky.

Pokud cítíte potřebu dodat vašim webovým stránkám administrační / redakční systém, neváhejte se na nás obrátit. Připravíme vám řešení na míru přesně podle potřeb vašeho typu podnikání.Potřebuji redesign stránek

 

5. možností redesignu

Kompletní redesign webových stránek

Kompletní redesign webových stránek

Grafický vzhled nových webových stránek připravíme podle vašich požadavků a představ, zapracujeme vaše stávající logo, dodržíme váš brand manuál, použijeme firemní barvy či pokud to bude vaše přání, dokážeme provést kompletní grafický redesign, tedy včetně návrhu nového loga, firemních barev a dodáme vám nový brand manuál (principy používání loga, firemních graf.prvků, písma a barevnosti).

Co se týká technické stránky webu, musíte si nejprve zodpovědět, zdali si přejete nové stránky plně editovat (pak se jedná o webové stránky s redakčním systémem) nebo vám postačí web bez možnosti editace. Poté je ale nutné vědět, že veškeré budoucí zásahy pro úpravy webu (vložení nového obsahu, fotografií, bannerů a další úpravy) musí provést webmaster (programátor či html koder).

Potřebuji kompletní redesign

5. možností redesignu

Redesign internetového obchodu

Redesign internetového obchodu

Stejně tak jako každé zboží je unikátní, také systém internetového obchodu pro takové zboží vykazuje určitá specifika a rozdíly, které je nutné při vývoji zohlednit. Zcela jinak vypadá vývoj internetového obchodu např. pro alkoholické nápoje a jiný průběh má vývoj eshopu pro dámské prádlo, parfémy či bílou techniku.

Při zpracování grafického návrhu a návrhu struktury celého eshopu klademe důraz především na přehlednost stránek, okamžitou maximalizaci konverze a snadnou navigaci, abychom zákazníka eshopu nasměrovali ihned do míst, která přinášejí prodeje. Pokud jste vlastníkem internetového obchodu, víte, že úspěch netkví pouze v maximalizaci konverze, ale také v maximalizaci hodnoty každé objednávky.


Potřebuji redesign e-shopu

Služby v oblasti grafiky, webdesignu, SEO optimalizace

Vzájemné propojení grafiky, zkušeností s tvorbou internetových stránek a optimalizací pro vyhledávače.

Vám poskytne dokonalý online marketingový nástroj

Nespokojte se pouze s tím, že Vaše stránky budou sloužit jen jako adresa na tištěné vizitce.

Webové stránky by neměly zaujmout návštěvníka jen svoji grafikou ale v neposlední řadě musí zaujmout vyhledávací roboty.

Chci vytvořit stránky

Grafika - Webdesign - Webhosting - SEO - Reklama

Design a přehlednost udává první výpovědní hodnotu o stavu společnosti, kterou prezentuje.